Oferujemy najwyższej jakości akcesoria dla niepełnosprawnych, które podnoszą komfort ich codziennego funkcjonowania. Wśród nich są elektryczne wózki inwalidzkie. Mają one napęd, który ułatwia poruszanie się w terenie.

Elektryczne wózki inwalidzkie

Elektryczny wózek inwalidzki premium

Elektryczny wózek inwalidzki premium

Producent: Vermeiren
Cena: 11 664,00 zł
szt.
zobacz więcej
Freedom A06L rozmiar M

Freedom A06L rozmiar M

Producent: E-voolt
Cena: 11 500,00 zł
szt.
zobacz więcej
Freedom A07 rozmiar S

Freedom A07 rozmiar S

Producent: E-voolt
Cena: 11 500,00 zł
szt.
zobacz więcej
Wózek e-throne – refundacja NFZ

Wózek e-throne – refundacja NFZ

Producent: E-voolt
Cena: 17 500,00 zł
szt.
zobacz więcej
Wózek elektryczny FOREST 3 INITIAL

Wózek elektryczny FOREST 3 INITIAL

Producent: Vermeiren
Cena: 11 000,00 zł
szt.
zobacz więcej

Tutaj zakupisz urządzenia z pełnym wyposażeniem, takim jak:

  • wygodne podłokietniki;
  • regulowane oparcie;
  • siedzenie z regulowaną głębokością;
  • dopasowany podnóżek;
  • osłona boczna;
  • stabilne koła z grubymi oponami.

Wózki inwalidzkie z napędem elektrycznym przeznaczone są przede wszystkim dla każdego z trwale ograniczoną sprawnością ruchową. To doskonałe rozwiązanie dla osób sparaliżowanych bądź cierpiących na poważne postaci porażenia mózgowego jak porażenie czterokończynowe. Wózki inwalidzkie elektryczne nie wymagają samodzielnego popychania, co sprawia, że obsługiwanie ich w terenie wymaga mniejszego wysiłku. Oferujemy urządzenia różnych rozmiarów, dostosowane do parametrów wielu użytkowników. W naszej ofercie znajdują się składane warianty z napędem refundowane częściowo przez NFZ.

Składane modele dla osób niepełnosprawnych

W naszej ofercie znajdują się składane modele z lekką ramą, które można łatwo przetransportować i przechować, na przykład w bagażniku. Znajdziesz tu też stabilny wózek inwalidzki elektryczny terenowy. Ten składany model również ma napęd, który pozwala użytkownikowi lub użytkowniczce na bezpieczne i sprawne poruszanie się po terenie, w tym przy drodze. Co więcej, dzięki niemu istnieje możliwość łatwego przemieszczania się w wąskich przestrzeniach, takich jak korytarze. Oświetlenie obecne na przodzie i tyle urządzenia sprawia, że są oni doskonale widoczni zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem.

Sprzedajemy również wysoce specjalistyczne, składane wózki inwalidzkie elektryczne z funkcją pionizacji. Są to modele z napędem, mocno stabilizujące osobę niepełnosprawną, posiadające zagłówek oraz peloty udowe, które pozwalają ułożyć miednicę w wybranej pozycji i ją unieruchomić. Wszystkie terenowe modele w naszej ofercie wyposażone w koła przeciwwywrotne, które minimalizują ryzyko wywrócenia urządzenia.

W sklepie internetowym bumed.pl oferujemy szeroki wybór wózków dla niepełnosprawnych, w tym również elektryczne wózki inwalidzkie. Nasza oferta obejmuje wózki inwalidzkie pokojowe, które są idealne dla osób, które potrzebują wsparcia w codziennych czynnościach i poruszaniu się w zamkniętych przestrzeniach.

Nasze wózki elektryczne zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej wygody i bezpieczeństwa użytkowników. Są to wysokiej jakości wózki, które umożliwiają samodzielne przemieszczanie się niezależnie od stopnia niepełnosprawności. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, nasze elektryczne wózki inwalidzkie zapewniają płynną jazdę i łatwe manewrowanie, co pozwala na pełną kontrolę nad wózkiem.

W naszej ofercie znajdziesz również wiele innych modeli wózków elektrycznych, które zostały zaprojektowane z myślą o różnych potrzebach użytkowników. Wszystkie nasze wózki elektryczne są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia nie tylko trwałość i wytrzymałość, ale również komfort użytkowania.

Jeśli szukasz elektrycznego wózka inwalidzkiego, który spełni Twoje wymagania i potrzeby, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wózków elektrycznych dla niepełnosprawnych. Nasz zespół służy również fachową pomocą w wyborze najlepszego rozwiązania dla Ciebie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl