Ortezy kolanowe, opaski podrzepkowe i stabilizatory stawu skokowego

CTi®

CTi®

Producent: OSSUR
Cena: 4 578,00 zł
szt.
zobacz więcej
CTi® Custom

CTi® Custom

Producent: OSSUR
Cena: 4 691,00 zł
szt.
zobacz więcej

Stabilizatory ortopedyczne, takie jak ortezy kolanowe, służą unieruchomieniu i stabilizacji kończyny po urazie lub podczas choroby. To bardziej elastyczna i wygodniejsza alternatywa dla gipsu. W sklepie medyczno-rehabilitacyjnym bumed.pl czeka na Ciebie szeroki wybór ortez.

Kiedy możesz potrzebować ortezy kolanowej?

Kolano jest skomplikowanym stawem. Od jego prawidłowego działania zależy komfort wykonywania codziennych czynności. Ze względu na swoją budowę i umiejscowienie staw kolanowy jest jednak mocno narażony na kontuzje. Ortezy stawu kolanowego pomagają w leczeniu schorzeń i urazów kolan, ale też działają profilaktycznie. Głównym zadaniem ortez jest odciążenie stawu kolanowego, a także jego okolic. Dzięki temu noga może szybciej wrócić do sprawności po urazach takich jak złamanie, zwichnięcie, skręcenie lub stłuczenie.

Wybierz ortezę z oferty w bumed.pl

W naszej ofercie dostępne są neoprenowe stabilizatory stawu kolanowego, ortezy dwuosiowe, z zegarami, z fiszbinami i wiele innych rozwiązań, które wspomogą w leczeniu schorzeń kończyn dolnych. Szukasz sprawdzonej ortezy rzepkowej lub kolanowej? Odpowiednie dla siebie rozwiązanie znajdziesz w sklepie internetowym bumed.pl!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl