Stabilizatory ortopedyczne, takie jak ortezy kolanowe, służą unieruchomieniu i stabilizacji kończyny po urazie lub podczas choroby. To bardziej elastyczna i wygodniejsza alternatywa dla gipsu. W sklepie medyczno-rehabilitacyjnym bumed.pl czeka na Ciebie szeroki wybór ortez.

Kolano

Neoprenowa orteza rzepki Neoprenowa orteza rzepki
Producent: ARmedical
Cena: 61,08 zł
szt.
zobacz więcej

Kiedy możesz potrzebować ortezy kolanowej?

Kolano jest skomplikowanym stawem. Od jego prawidłowego działania zależy komfort wykonywania codziennych czynności. Ze względu na swoją budowę i umiejscowienie staw kolanowy jest jednak mocno narażony na kontuzje. Ortezy stawu kolanowego pomagają w leczeniu schorzeń i urazów kolan, ale też działają profilaktycznie.

Głównym zadaniem ortez jest odciążenie stawu kolanowego, a także jego okolic. Dzięki temu noga może szybciej wrócić do sprawności po urazach takich jak złamanie, zwichnięcie, skręcenie lub stłuczenie.

Wybierz ortezę z oferty w bumed.pl

W naszej ofercie dostępne są neoprenowe stabilizatory stawu kolanowego, ortezy dwuosiowe, z zegarami, z fiszbinami i wiele innych rozwiązań, które wspomogą w leczeniu schorzeń kończyn dolnych. Szukasz sprawdzonej ortezy rzepkowej lub kolanowej? Odpowiednie dla siebie rozwiązanie znajdziesz w sklepie internetowym bumed.pl!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl