Ortopedyczne pasy brzuszne, pasy macierzyńskie podtrzymujące i wyszczuplające

Pasy brzuszne, przepuklinowe, wyszczuplające, uniwersalne

Stabilizacja, wsparcie fizjoterapii i rekonwalescencji - pasy ortopedyczne brzuszne mają szerokie zastosowanie. Ich głównym zadaniem jest zapobieganie rozciąganiu się mięśni i wsparcie pleców. W bumed.pl znajdziesz uniwersalne pasy brzuszne w różnych rozmiarach.

Pasy ortopedyczne będą Twoim wsparciem w leczeniu i profilaktyce

Pasy ortopedyczne są ważnym elementem profilaktyki i leczenia wielu schorzeń w obrębie jamy brzusznej. To profesjonalna pomoc w powrocie do zdrowia, która może być zalecone przez lekarza prowadzącego czy fizjoterapeutę. Pasy mogą być noszone na co dzień. Wykonane są z przyjaznych dla skóry, miękkich i elastycznych materiałów. Pasy macierzyńskie są szczególną kategorią pasów brzusznych. Pas ciążowy koryguje postawę kobiety, odciąża plecy, stabilizuje brzuch i równomiernie rozkłada ciężar ciała.

Jaki pas z oferty bumed.pl wybrać?

W ofercie naszego sklepu znajdziesz rozmaite pasy przeznaczone do stosowania w różnych przypadłościach. Nasza oferta obejmuje pasy żebrowe i brzuszne do noszenia po operacjach, złamaniach, urazach czy w trakcie ciąży. Jeśli nie wiesz, jaki pas wybrać, skontaktuj się z nami! Służymy profesjonalnym doradztwem w doborze najlepszych rozwiązań dla Twojego zdrowia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl