Ból kręgosłupa może pojawiać się w wyniku stanów zapalnych, zmian chorobowych czy nadmiernego przeciążenia. Pasy na kręgosłup są sposobem na jego stabilizację zapewnienie ulgi. W naszym sklepie online czeka na Ciebie szeroki wybór rozwiązań, które pozwolą Ci pozbyć się bólu.

Kręgosłup

Formfit® Back Support Formfit® Back Support
Producent: OSSUR
Cena: 300,00 zł
szt.
zobacz więcej
Formfit® Back Support Air Formfit® Back Support Air
Producent: OSSUR
Cena: 320,00 zł
szt.
zobacz więcej
Korektor postawy Korektor postawy
Producent: ARmedical
Cena: 56,00 zł
szt.
zobacz więcej
MuellerBack Brace MuellerBack Brace
Cena: 119,50 zł
szt.
zobacz więcej
MullerBack Brake MullerBack Brake
Cena: 134,50 zł
szt.
zobacz więcej

Kiedy powinieneś stosować pas na kręgosłup?

Najpopularniejszym typem pasów na kręgosłup są pasy lędźwiowo-krzyżowe. Stosuje się je leczniczo, ale też profilaktycznie, np. u osób spędzających wiele godzin dziennie w tej samej pozycji. Pas stabilizuje odcinek lędźwiowy kręgosłupa, poprawia posturę i zmniejsza dolegliwości bólowe.

W sklepie bumed.pl znajdziesz także pajączki dźwiękowe, które pozwalają utrzymać prawidłową postawę ciała. Przy garbieniu się urządzenie wydaje sygnał dźwiękowy, który przypomina o wyprostowaniu pleców i tym samym buduje odpowiednie nawyki. Noszenie pajączka sprawdzi się u osób, u których ból mięśni to wynik nieprawidłowej postury.

Sprawdzone produkty ortopedyczne

W sklepie bumed.pl znajdziesz sprawdzone pasy ortopedyczne, przeznaczone do stosowania w różnych schorzeniach pleców. Potrzebujesz pomocy w wyborze? Skontaktuj się z nami! Chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego sprzętu medyczno-rehabilitacyjnego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl