Pasy przepuklinowe i stabilizatory biodra oraz miednicy

Pasy przepuklinowe

Po przebytej operacji jamy brzusznej konieczne jest stosowanie pasów przepuklinowych. To rozwiązanie zapewnia odpowiedni ucisk, tym samym minimalizując ryzyko wystąpienia pooperacyjnej przepukliny i pogorszenia stanu mięśni brzucha.

Pas przepuklinowy ochroni Cię przed przepukliną pooperacyjną

Przepuklina brzuszna pojawia się wtedy, kiedy dochodzi do pogorszenia napięcia powłok jamy brzusznej. W wyniku następuje przemieszczenie organów, a pod skórą wyczuwalne jest wyraźne, okrągłe wybrzuszenie. Przepukliny pooperacyjne są wynikiem przerwania ciągłości skóry i mięśni podczas zabiegów chirurgicznych. Pasy przepuklinowe wykonane są z elastycznego materiału ortopedycznego. Pozwalają na zapewnienie optymalnych warunków do regeneracji mięśni brzucha bez ryzyka pojawienia się przepukliny pooperacyjnej. To konieczny element po każdej operacji w obrębie brzucha!

Zamów pas pachwinowy w bumed.pl!

Pas przepuklinowy jest ważnym elementem rekonwalescencji po przebytej operacji. Dlatego ważne jest, aby wybierać akcesoria wykonane z wytrzymałych i elastycznych, a przy tym miękkich tkanin. Właśnie takie pasy znajdziesz w ofercie sklepu internetowego bumed.pl! Wieloletnie doświadczenia i doskonała znajomość potrzeb pacjentów sprawia, że nasza oferta obejmuje tylko sprawdzone, skuteczne produkty ortopedyczne. Sprawdź naszą ofertę już teraz!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl