Zwroty i reklamacje

  1. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady, powinien skontaktować się niezwłocznie telefonicznie z sklepem BUMED.PL i odesłać go przesyłką pocztową na adres wskazany przez konsultanta Biura Obsługi Klienta (BOK). Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej do 3 dni roboczych od ich wpłynięcia. Uszkodzony produkt zostanie wymieniony na inny lub na życzenie Klienta sklep BUMED.PL zwróci nabywcy równowartość ceny produktu ewentualnie zaoferuje mu inne, dostępne produkty do wyboru.
  2. W przypadku odstąpienia od zawartej umowy Sprzedawca zwraca Konsumentowi wszystkie otrzymane od niego płatności, w tym koszty dostarczenia towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedawca otrzymał zwracany towar. 
  3. W przypadku braku zamówionego towaru w magazynie u sprzedawcy klient zostanie poinformowany o aktualnej dostępności. Jeżeli nie wyrazi zgody na oczekiwanie, płatność zostanie zwrócona do 2 dni roboczych.
  4. Jeżeli zamówione produkty w tym także kolagenowe uległy uszkodzeniu (mechaniczne, despiralizacja) z winy Klienta, BUMED.PL ma prawo odmówić uznania reklamacji. Dodatkowo każdy Klient zostaje dokładnie poinformowany o sposobie używania oraz przechowywania produktów w tym kolagenowych słownie oraz poprzez załączone do każdego opakowania ulotki informacyjne.
  5. Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi. W przypadku niezawinionego uszkodzenia towaru przez Klienta BUMED.PL zwróci koszt wysyłki na wskazany przez konsultanta adres w formie uzgodnionej telefonicznie lub poczta elektroniczną.

ODSTĄPIENIE OD UMOWY ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA 30 MAJA 2014

Szczegółowe informacje na temat reklamacji oraz odstąpienia od umowy znajdują się w dziale REGULAMIN

 

 Pobierz wzór formularza odstąpienia od umowy

Formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy na adres: BUMED sp. z o.o. sp. k. , 34-100 Tomice, ul. Wojska Polskiego 72, email: reklamacja@bumed.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl