Producenci

Dostępny w naszej ofercie sprzęt rehabilitacyjny doskonale sprawdza się w gabinetach fizjoterapii, ale z powodzeniem może być wykorzystywany również do ćwiczeń domowych. Wysokiej jakości akcesoria do rehabilitacji – takie jak maty sensoryczne czy trener równowagi – umożliwiają bezpieczne wykonywanie prostych, ale skutecznych ćwiczeń.  

Wybrane przyrządy można wykorzystywać zarówno do rehabilitacji konkretnej partii ciała po urazie lub chorobie, jak i do ćwiczeń ogólnorozwojowych. Pozwala to szybko poprawić sprawność ruchową oraz mobilizację mięśni i stawów.

  • nowość
 Krzesło prysznicowe bez oparcia Krzesło prysznicowe bez oparcia
Producent: ARmedical
Cena: 107,00 zł
szt.
zobacz więcej
 Krzesło prysznicowe z oparciem Krzesło prysznicowe z oparciem
Producent: ARmedical
Cena: 147,00 zł
szt.
zobacz więcej

Akcesoria rehabilitacyjne

Oprócz standardowego sprzętu do rehabilitacji oferujemy również akcesoria pomocnicze, nieodzowne w codziennym funkcjonowaniu z ograniczeniami ruchowymi. Ta kategoria obejmuje między innymi kule, wózki, łóżka rehabilitacyjne, balkoniki oraz krzesła toaletowe i prysznicowe.

Akcesoria te charakteryzuje wyjątkowo stabilna, ale lekka konstrukcja. Ułatwia to codzienne użytkowanie, a jednocześnie minimalizuje ryzyko upadków i urazów.

Z uwagi na częstotliwość i intensywność użytkowania tego rodzaju sprzętu, szczególną wagę przywiązujemy też do wytrzymałości produktów. Jednym z najważniejszych czynników wpływających na zakup konkretnego modelu wózka inwalidzkiego, materacy ortopedycznych lub mat do rehabilitacji powinna być bowiem łatwość utrzymania w czystości. Przybory muszą:

  • być odporne na pot, środki czyszczące i dezynfekcyjne, czy też specyfiki do masażu,
  • łatwo poddawać się czyszczeniu nawet łagodnymi środkami,
  • być odporne na pochłanianie wydzieli i zapachów.

Wybór sprzętu rehabilitacyjnego lub modelu konkretnego przyrządu najlepiej skonsultować z lekarzem bądź rehabilitantem. Jeśli jednak masz dodatkowe pytania lub wątpliwości, chętnie podzielimy się naszą wiedzą. Skontaktuj się z nami!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl