Dostępny w naszej ofercie sprzęt rehabilitacyjny doskonale sprawdza się w gabinetach fizjoterapii, ale z powodzeniem może być wykorzystywany również do ćwiczeń domowych. Wysokiej jakości akcesoria do rehabilitacji - takie jak maty sensoryczne czy trener równowagi - umożliwiają bezpieczne wykonywanie prostych, ale skutecznych ćwiczeń. Wybrane przyrządy można wykorzystywać zarówno do rehabilitacji konkretnej partii ciała po urazie lub chorobie, jak i do ćwiczeń ogólnorozwojowych. Pozwala to szybko poprawić sprawność ruchową oraz mobilizację mięśni i stawów.

Sprzęt rehabilitacyjny, balkoniki aluminiowe i przybory do ćwiczeń

 Krzesło prysznicowe bez oparcia

Krzesło prysznicowe bez oparcia

Producent: ARmedical
Cena: 132,00 zł
szt.
zobacz więcej
 Krzesło prysznicowe z oparciem

Krzesło prysznicowe z oparciem

Producent: ARmedical
Cena: 193,00 zł
szt.
zobacz więcej

Akcesoria rehabilitacyjne

Oprócz standardowego sprzętu do rehabilitacji oferujemy również akcesoria pomocnicze, nieodzowne w codziennym funkcjonowaniu z ograniczeniami ruchowymi. Ta kategoria obejmuje między innymi kule, wózki, łóżka rehabilitacyjne, balkoniki oraz krzesła toaletowe i prysznicowe. Akcesoria do rehabilitacji te charakteryzuje wyjątkowo stabilna, ale lekka konstrukcja. Ułatwia to codzienne użytkowanie, a jednocześnie minimalizuje ryzyko upadków i urazów.

Z uwagi na częstotliwość i intensywność użytkowania tego rodzaju sprzętu, szczególną wagę przywiązujemy też do wytrzymałości produktów. Jednym z najważniejszych czynników wpływających na zakup konkretnego modelu wózka inwalidzkiego, materacy ortopedycznych lub mat do rehabilitacji powinna być bowiem łatwość utrzymania w czystości. Przybory muszą:

  • być odporne na pot, środki czyszczące i dezynfekcyjne, czy też specyfiki do masażu,
  • łatwo poddawać się czyszczeniu nawet łagodnymi środkami,
  • być odporne na pochłanianie wydzieli i zapachów.

Wybór sprzętu rehabilitacyjnego lub modelu konkretnego przyrządu najlepiej skonsultować z lekarzem bądź rehabilitantem. Jeśli jednak masz dodatkowe pytania lub wątpliwości, chętnie podzielimy się naszą wiedzą. Skontaktuj się z nami!

Sprzęt do rehabilitacji

Sklep rehabilitacyjny Bumed to przede wszystkim wysokiej klasy sprzęty przeznaczone do rehabilitacji. Oferujemy szeroki wybór łóżek do rehabilitacji. W naszej ofercie posiadamy łóżka, które znajdą zastosowanie w rehabilitacji seniorów (w tym osób cierpiących na chorobę Alzheimera) oraz sprzęt przystosowany do osób o bardzo dużej masie ciała (nawet do 240 kg) i  taki stworzony z myślą o osobach niskiego wzrostu. W naszym magazynie dostępne są łóżka rehabilitacyjne elektryczne z pełną regulacją, w tym sterowane pilotem.

Oferta Bumed obejmuje także wysokiej klasy rotory rehabilitacyjne. Rotory są sprzętem rehabilitacyjnym przeznaczonym do rehabilitacji górnych i dolnych kończyn w niedowładach wywołanych zaburzeniami neurologicznymi i wypadkami. Rotory rehabilitacyjne pomagają przywrócić sprawność chorego szczególnie przy porażeniu nerwów obwodowych. Oferowany przez nas sprzęt rehabilitacyjny nadaje się do stosowania zarówno w placówkach medycznych, jak i do opieki w warunkach domowych. Część produktów dostępnych w naszej ofercie to sprzęty objęte refundacją NFZ.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl