Sklep medyczno-rehabilitacyjny Bumed oferuje wysokiej jakości sprzęt rehabilitacyjny i medyczny. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno produkty dopasowane do potrzeb osób aktywnych, jak i osób niepełnosprawnych. Dostępne m.in. wóżki inwalidzkie, kula i laski rehabilitacyjne, łóżka, balkoniki i podpórki. Oferujemy również przybory do ćwiczeń wspomagających powrót do zdrowia. Polecamy także poduszki i materace ortopedyczne. Stawiamy na jakość, dlatego przed wprowadzeniem do sprzedaży, nowe produkty są testowane przez fizjoterapeutów z naszego centrum medycznego pod kątem przydatności dla pacjenta i jakości wykonania.

Sprzęt rehabilitacyjny i medyczny

 Krzesło prysznicowe bez oparcia

Krzesło prysznicowe bez oparcia

Producent: ARmedical
Cena: 144,00 zł
szt.
zobacz więcej
 Krzesło prysznicowe z oparciem

Krzesło prysznicowe z oparciem

Producent: ARmedical
Cena: 210,00 zł
szt.
zobacz więcej

Sklep ze sprzętem do rehabilitacji

Wspieramy pracę specjalistów, na bieżąco uzupełniając asortyment sklepu o sprzęt do pracy z pacjentem oraz automasażu. Odnajdziecie Państwo u nas piłki rehabilitacyjne, taśmy oporowe i innego rodzaju przyrządy korekcyjne.

Profilaktyka domowa

Sprzedajemy również aparaturę przeznaczoną do domowej diagnostyki. Przedstawiamy Państwu szeroki wybór inhalatorów, ciśnieniomierzy, termometrów oraz pulsoksymetrów. Posiadamy koncentratory tlenu renomowanych firm, które są niezastąpione przy samodzielnej profilaktyce przeciw koronawirusowi Sars-CoV-2.

Pielęgnacja i suplementacja

Oferta naszego sklepu to także bogaty wybór kosmetyków polskiej firmy Colway, produkującej produkty kolagenowe oraz wysokiej jakości kosmetyki przeznaczone na dzień i na noc. Sprzedajemy również suplementy diety, zawierające wyłącznie oczyszczone witaminy, minerały i substancje czynne w efektywnej dawce. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, sklep Bumed nieustająco uzupełnia asortyment o nowe produkty, dbając o satysfakcję klientów - zarówno z dokonanego wyboru, jak i jakości obsługi. Zdajemy sobie sprawę, jak istotną wartością jest zdrowie całej rodziny i chcemy o nie dbać razem z Państwem. Popularne kategorie w naszym sklepie: Materace ortopedyczne, Poduszki ortopedyczne, Colway Sklep, Ciśnieniomierze naramienne.

Sprzęt rehabilitacyjny do ćwiczeń

Sklep rehabilitacyjny Bumed to także szeroka oferta sprzętu do ćwiczeń rehabilitacyjnych. W naszym magazynie znajdują się produkty niezbędne w kinezyterapii, czyli leczeniu ruchem. Kinezyterapia to działania fizjoterapeutyczne służące do usprawnienia narządów ruchu, zarówno w przypadku zespołów bólowych kręgosłupa, jak i różnego rodzaju kontuzji, do których dochodzi podczas codziennych aktywności czy uprawiania sportu. Kinezyterapię w rehabilitacji traktuje się jako uzupełnienie fizykoterapii.

Bumed to nowoczesne, innowacyjne przyrządy do ćwiczeń. W naszej ofercie znajdą Państwo przybory do ćwiczeń równoważnych, koordynacyjnych i wzmacniających, takie jak platformy równoważne, półjeże równoważne, trenery równowagi (np. dysk Dynair Kocker TOGU, mata Terrasensa). Część z nich (np. półjeże równoważne) mogą być używane także do korekcji wad postawy czy integracji sensorycznej. W ofercie mamy też przeznaczone do rehabilitacji piłki sensoryczne różnej wielkości – od najmniejszych, służących do masażu dłoni, po duże (85 cm średnicy) piłki stosowane w rehabilitacji, ergoterapii i ćwiczeniach psychomotorycznych. Wszystkie akcesoria w ofercie Bumed wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje bezpieczeństwo i trwałość użytkowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl