Stabilizatory stawu barkowego - Bark/Obojczyk

Niestabilność stawu barkowo-obojczykowego jest jedną z częściej pojawiających się nieprawidłowości w obrębie obręczy barkowej. Niestabilność może wystąpić po urazie mechanicznym, np. po upadku z podparciem kończyną górną. Stabilizacja jest w takim przypadku konieczna dla szybkiego powrotu do zdrowia.

Bark / Obojczyk

W urazach barku i obojczyka często stosuje się leczenie zachowawcze. Polega ono na unieruchomieniu kończyny oraz stosowaniu miejscowo maści przeciwzapalnych i leków przeciwbólowych. Kończyny zazwyczaj zostają unieruchomione przez 2–4 tygodnie.

Stabilizacja stawu barkowego wymaga zastosowania odpowiednich rozwiązań. Stabilizatory ortopedyczne są najbezpieczniejszą metodą, aby skutecznie unieruchomić kończynę na czas leczenia. W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania dopasowane do różnych problemów zdrowotnych.

Sprawdzone stabilizatory kupisz w bumed.pl!

Chcesz kupić stabilizator stawu barkowego? W sklepie internetowym bumed.pl czeka na Ciebie szeroki wybór produktów, w tym stabilizatory obojczyka, kamizelki ortopedyczne czy temblaki naramiennikowe. Potrzebujesz pomocy w wyborze? Skontaktuj się z nami! Chętnie doradzimy w doborze odpowiednich rozwiązań, które pozwolą Ci na szybszy powrót do zdrowia. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl