Tejpy i taśmy kinezjologiczne

Wykonane z wysokiej jakości, rozciągliwej bawełny tejpy rehabilitacyjne na bark, nadgarstek lub kolano zostały zaprojektowane tak, aby naśladować elastyczność skóry. Dzięki temu można korzystać z pełnego zakresu ruchu w czasie zajęć fizjoterapeutycznych oraz podczas treningu. Po przyklejeniu do ciała taśma medyczna lekko się cofa, delikatnie unosząc naskórek. Uważa się, że w ten sposób zwiększa się nieco przestrzeń między powierzchnią ciała a tkankami wewnętrznymi. W rezultacie zmniejsza się ryzyko zbyt dużego obciążenia stawu i kontuzji.

Do czego służą tejpy rehabilitacyjne?

Stosowane w połączeniu z zabiegami z zakresu fizjoterapii tejpy rehabilitacyjne na nadgarstek lub bark mają za zadanie złagodzić ból i zmniejszyć obrzęk. Służą również do dodatkowego wsparcia mięśni oraz stawów. Kinezjologiczne taśmy medyczne umożliwiają normalne poruszanie się, poprawiają sprawność ruchową i wytrzymałość. Mogą zwiększyć wydolność i chronić przed urazami w czasie zawodów sportowych.

Dobierz taśmę medyczną do swoich potrzeb!

W sklepie internetowym Budmed.pl znajdziesz taśmy medyczne o różnym poziomie elastyczności. Są one pozbawione lateksu i zawierają tlenek cynku. Dzięki temu wykazują właściwości antyseptyczne i są wytrzymałe na rozciąganie. Bez względu na to, czy zajmujesz się sportem profesjonalnie, czy też chcesz zapewnić wsparcie stawom i mięśniom podczas treningu fitness lub szybciej wrócić do pełnej sprawności fizycznej po odniesionej kontuzji, nasze tejpy rehabilitacyjne na bark i nadgarstek sprostają Twoim wymaganiom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl