W naszym sklepie zakupisz wysokiej jakości akcesoria niezbędne w życiu każdej osoby niepełnosprawnej, zarówno dorosłych, jak i dzieci. Oferujemy lekkie, dopasowane wózki inwalidzkie dla dzieci. Są obite miękką tapicerką, mają wygodne podłokietniki oraz stabilne koła przeciwwywrotne, które minimalizują ryzyko przewrócenia urządzenia. Grube opony umożliwiają pokonywanie różnych przeszkód w terenie, takich jak nierówności na drodze czy krawężniki. Wszystkie modele mają odpowiednie oświetlenie, co sprawia, że Twoja córka lub syn będzie widoczny na ulicy i bezpieczny.

Lekkie wózki inwalidzkie dla dzieci

EIO

EIO

Producent: Meyra
Cena: 5 500,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Wózek inwalidzki dla dzieci

Wózek inwalidzki dla dzieci

Producent: Vermeiren
Cena: 2 099,00 zł
szt.
zobacz więcej
Wózek inwalidzki lekki dla dzieci

Wózek inwalidzki lekki dla dzieci

Producent: Vermeiren
Cena: 4 399,00 zł
szt.
zobacz więcej

Dostępny w naszej ofercie lekki, elektryczny wózek inwalidzki dla dzieci ułatwia im poruszanie się oraz daje upragnioną niezależność. Dzięki napędowi mogą one aktywnie przemieszczać się w terenie w sposób, który nie wymaga dużego wysiłku fizycznego. W przypadku elektrycznych modeli nie ma potrzeby, by opiekun bezustannie popychał go naprzód, co podnosi komfort codziennego funkcjonowania nie tylko najmłodszych, ale również opiekunów.

Wózki inwalidzkie dla aktywnych dzieci

Oferujemy lekkie wózki inwalidzkie dla dzieci, które chcą aktywnie eksplorować otoczenie, nie tylko elektryczne. Dostępne modele elektryczne mają niewielkie przednie kółka, co sprawia, że młody użytkownik bądź użytkowniczka będą mogli bez przeszkód manewrować w terenie i brać zakręty. Specjalny kształt ramy tego modelu daje dużo przestrzeni do wykonywania ruchów ramionami i wykonywania ćwiczeń fizycznych na górne partie ciała.

Aktywny wariant można bardzo łatwo złożyć oraz przetransportować ze względu na budowę i lekkość ramy. W naszej ofercie dostępne są aktywne i elektryczne wózki inwalidzkie w wielu wariantach kolorystycznych. Znajdziesz tu lekkie modele w intensywnych, przykuwających uwagę barwach, które przypadną do gustu młodym użytkownikom. Mają regulowaną głębokość siedziska oraz wysokość i nachylenie oparcia. To sprawia, że są idealnie dopasowane do zmieniających się uwarunkowań fizycznych młodej osoby, a tym samym bardzo komfortowe w użytkowaniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl